fbpx

Homeopatická domáca liečba

Lektorka kurzu Homeopatická domáca liečba je Alžbeta Matiášová, ktorá už niekoľko rokov pomáham ľuďom odstraňovať zo života príčiny rôznych chronických chorôb, ako je nádcha, kašeľ, zápaly uší, očí, pomocou prírodných homeopatík. Homeopatiu ako alternatívnu liečbu využívajú najmä mamičky pre svoje deti, ktoré ešte nemajú vybudovaný imunitný systém a preto sú na tieto ochorenia viac náchylné.

Čo to je homeopatia?

Je to bezpečná a účinná alternatívna terapia, ktorá sa používa už vyše 200 rokov. Vo svete je druhým najrozšírenejším systémom liečenia. Homeopatia sa môže použiť spolu s inými liečebnými metódami, napríklad s konvenčnou medicínou.

 

Správne vybrané homeopatikum pôsobí na pacienta prostredníctvom princípu podobnosti. To znamená, že ak nejaká látka môže ochorenie vyvolať, môže ho v zriedenej forme a pri správnom podávaní aj vyliečiť. Na samoliečbu pomocou homeopatie sú vhodné najmä bežné, ľahké ochorenia, nie závažné akútne alebo chronické stavy. Tieto vždy vyžadujú odbornú pomoc.

 

Pomocou homeopatík si sami môžete liečiť časté nádchy, kašeľ, rozne zápaly uší, očí, alebo tráviace ťažkosti.

thermometer, headache, pain

Čo sa v kurze dozviete?

V kurze homeopatie sa dozviete inú metódu liečby, než sú klasické lieky. Homeopatické lieky sú bez vedľajších účinkov a alergických reakcií. Sú vhodnou alternatívou pre všetky vekové kategórie a ich veľkou výhodou je, že sú čisto prírodné.

Trápia vás alebo vaše deti časté nádchy, kašeľ, rozne zápaly uší, očí, máte tráviace ťažkosti?

V kurze sa naučíte, ako ich liečiť a ku každej z nich priradiť správny homeopatický liek. Najprv je nutné vedieť rozoznať chorobu, jej príčinu i druh, a potom stanoviť spôsob vhodnej homeopatickej liečby. Nie je to vôbec ťažké, po absolvovaní kurzu to zvládne každý.

Čo ponúka kurz homeopatie?

  • Registrácia do kurzu je zadarmo
  • Kurz obsahuje 10 lekcií
  • Prvé 3 lekcie kurzu sú zadarmo
  • Bonus platenej časti: E-book:  „Ako porozumieť chorobám“ , lektor: Alžbeta Matiášová
  • Vhodné pre začiatočníkov
  • Kurz spustíte na PC aj mobile

Chcete spustiť kurz „Homeopatická domáca liečba“?